Dünyanın İlk Self Servis Organizasyon Sitesi Tıkla Kutla’dan Sıcacık Bir Merhaba
Dünyanın İlk Self Servis Organizasyon Sitesi Tıkla Kutla’dan Sıcacık Bir Merhaba

Tıkla Kutla, dünyada ve Türkiye’de kendi alanında bir ilk olan, organizasyon yaparken ihtiyacınız olan hizmetleri, anında satın alabileceğiniz bir organizasyon hizmetleri pazar yeri platformu. Tıkla Kutla’yı benzer platformlardan ayıran en önemli özelliği ise, organizasyon konusunda herhangi bir deneyiminiz olmasa bile, hiç kimseye ihtiyaç duymadan, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, tamamen online olarak satın almanızı sağlayan ileri teknolojisi.

Tıkla Kutla, müşterilerine ve iş ortaklarına ‘Kolaylık’ ve ‘Güven’ sağlamak amacıyla yola çıktı. Bu yolculukta ise çok önemli bir kilometre taşına ulaştık ve organizasyon sektöründeki tam 100 kategoride Hizmet Sağlayıcı kayıtları almaya başladık. Hizmet Sağlayıcılarımız tarafından oluşturulan ilanlar belirli bir hacme ulaştıktan sonra ise sitede alışveriş başlayacak.

Tıkla Kutla ekibi, organizasyon ve pazarlama alanlarında 25 yıllık tecrübeye sahip bir kurucu, deneyimli yazılımcılar, dijital pazarlama uzmanları ve farklı alanlarda uzmanlaşmış danışmanlardan oluşuyor. Hedefimiz, hem müşterilerimiz hem de iş ortaklarımız için, organizasyon düzenleme deneyimini, kolaylıkla ulaşılabilir, güvenli ve eğlenceli bir hale getirmek. Bunu yaparken de sizden gelecek geri bildirimler bizim için çok önemli. Tıkla Kutla’nın ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılamasını sağlayabilmemiz için, lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşarak kendimizi geliştirmemize destek olun.

Tıkla Kutla ile ilgili her konuda bize, 0 530 226 48 20 veya 0 216 470 71 00 numaralı telefonlarımızdan, destek@tiklakutla.com ‘dan ya da sayfaların sağ alt köşesinde bulunan Canlı Destek butonundan ulaşabilirsiniz.

Tıkla Kutla ile yaşamı kutlamaya devam edin, çünkü yaşam kutlamaya değer.

Murat Tepe Tıkla Kutla