Hastane Odası Süslemenizi Yapacak Organizasyon Firmasını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Hastane Bebek Odası Süsleme

Hastane Odası Süslemenizi Yapacak Organizasyon Firmasını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Minik mucizelerimizi kucağımıza aldığımız en özel günümüzde yanımızda bizi gerçekten anlayan dokunuşları ile günümüzü güzelleştiren bir firma ile çalışmak çok önemlidir. Aslında annelerimizi biraz olsun şımartmak ve bebeğinizi güzel bir ortamda karşılamak için size eşlik etmek için bekleyen firma çok, ama siz seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz;

  1. Hastane ve doktor seçiminizin ardından, hastanenin dışarıdan gelecek bir organizasyon firması veya doğum fotoğrafçısı ile çalışıp çalışmadığını mutlaka öğrenin. Bazı hastaneler senelik anlaşmalar yaparak hastalarının sadece o firmalar ile çalışmasını zorunlu kılar. Eğer böyle bir zorunluluk yoksa hem hastanenin önerdiği broşürlerde yer alan firmalardan birisi ile hem de dışardan farklı bir firma ile anlaşma sağlayabilirsiniz.
  2. Bebeğinizi nasıl bir odada karşılamak istediğinizi hayal edin ve size ilha verecek süsleme görsellerini araştırmaya başlayın. Çünkü günümüzde tüm sosyal medya mecralarında hayallerinize ışık tutacak pek çok örnek bulabilirsiniz.
  3. Hayal ettiğiniz ve buna benzer edindiğiniz görseller ile firmalarla konuşmaya başlayın. Fiyatlar piyasa koşullarında çok değişkenlik gösterir. En pahalı olan en iyisi veya en ucuz olan en kötüsü diye düşünmeyin. Sizi gerçekten anladığına ve sizi mutlu edeceğine inandığınız firma ile anlaşın.
  4. Altı ayını doldurmuş olan her hamile bayan artık hastane odası süsleme organizasyonu için anlaşma yapmaya uygundur. Çünkü isteklerinizin hazırlanma süresi vardır ve bazı bebekler aceleci olabilir.
  5. Organizasyon firmamızı seçtik, hayal ettiğimiz ürünlerin siparişini verdik; şimdi sıra geldi heyecanlı bekleyişte ... Mutlaka her doktor kontrolü sonrası organizasyon şirketinizi bilgilendirmeyi unutmayın.
  6. Otuz altıncı haftaya geldiğinizde organizatörünüz ile her şeyin tamamlandığına dair teyitleşin ve ilk rahatsızlığını hissettiğiniz anda gece gündüz arayarak bilgi verin ki siz doğumdan çıktığınızda, meleğinizi ve sizi bekleyen özel bir odanız olsun.

Umarım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız, mutlu anılarınızı paylaşmak dileğiyle...

Pınar Ekerim İDEP Organizasyon ve Parti Evi